UAB MadeMaster UAB MadeMaster

Šalis: Lietuva

Informacija kontaktams

UAB MadeMaster
Adresas:: Žeimių 17, Ginkūnai, Šiaulių raj.
Miestas: Šiauliai
Pašto kodas:
Telefonas: 8 657 79489
Faksas:
Tinklapis: http://www.mademaster.com

Veikla

UAB MadeMaster yra įkurta 2012 metais ir yra autorizuotas MAXICAM atstovas Baltijos šalyse. Profesionalių darbuotojų dėka, įmonė jau tapo vienu iš lyderių tiekiant ir aptarnaujant CNC stakles Lietuvoje. Per trumpą laiką įgyvendinome dešimtis projektų ir mes esame pasiruošę Jus supažindinti su mūsų užsakovais. Mūsų užsakovai Jums duos tik geriausias rekomendacijas.

Mes kuriame aukščiausią pridėtinę vertę už mažiausią kainą ir tai yra mūsų misija, varomoji jėga, kuri leidžia mums išsiskirti iš konkurentų ir juos aplenkti. Kaip mes aplenkiame konkurentus? Sprendimuose naudojame tik pripažintas pasaulyje komplektuojančias dalis kaip OSAI valdymo sistemą, Yaskawa servo pavaras, HSD suklius, THK kreipiančiąsias, WMH Herion krumpliastiebių sistemą, Schneider automatiką.

UAB MadeMaster savo veiklą vysto trimis kryptimis.

Programinių staklių (CNC) tiekimas, instaliavimas bei garantinis po-garantinis aptarnavimas.
Naudotų CNC staklių modernizavimas.
Konsultacijos perkant naudotas CNC stakles.
UAB MadeMaster specializuojasi metalo, medžio, plastiko ir kitose srityse, todėl siūlo įvairiapusę patirtį ir patirtimi remtą platų kokybiškos produkcijos asortimentą. Įmonė teikia ne tik standartinius, bet ir individualius sprendimus.

Informacija atnaujinta: 2014-12-10 10:29:48